Slānekļa jumts

Dabīgais akmens jumts (šīfera, slānekļa jumts)


Dabīgā  šīfera, jeb akmens slānekļa jumts ir izturīgs un ilgmūžīgs materiāls. Skaists, dabīgs, ekoloģisks segums, kas neatstāj vienaldzīgu to ieraugot. Nezūdoša investīcija, kas palielina jūsu īpašuma vērtību. Uz mūžu.

Francijas vīna darītavas, Jūrmalas kāpas, senas Anglijas muižas un lauku mājas ārpus Rīgas. Iedvesmojoša minimālā arhitektūra Latvijā un visā pasaulē – esiet laipni aicināti šajā “klubā”!

 jumta segumi, dabīgais šīferis, akmens jumts, slānekļa jumts, cupa šīferis, akmens jumts, slāneklis, cupa, slānekļa jumts dabīgais šīferis, slāneklis, akmens jumts, cupa, slānekļa jumts dabīgais šīferis, slāneklis, akmens jumts, cupa, slānekļa jumts

Labas kvalitātes dabīgā šīfera cena ir sākot ar 21 eur/m2 par plāksnītēm 30x20cm un no 23 eur/m2 par izmēru 40×20 cm, 25€ par 40×25 cm.
Par lielām plāksnēm 60×30 cm cena ir ap  ap 40 eur/m2, bet šāds izmērs jumtu klāšanai Latvijā tiek izmantots retāk.

RooFactory.lv piedāvā akmens plāksnītes gan jumtiem, gan fasādēm. Lai saņemtu tuvāku informāciju un saņemtu paraugus lūdzam sazināties ar mums.

Piedāvājam arī visus nepieciešamos stiprinājumus: kapara, nerūsējošā tērauda un alumīnija naglas, kā arī, dažādu materiālu un izmēru āķus, lai Jūsu dabīgā akmens jumts kalpotu simtiem gadu.

jumta segumi, dabīgais šīferis, akmens jumts, cupa, slānekļa jumts, slanekla jumts

dabīgais šīferis, slāneklis, akmens jumts, slanekla jumts, RooFactory

 

akmens jumts, dabīgais šiferis, slate latvia, slāneklis, cupa, slanekla jumts

akmens jumts, dabīgais šiferis, slate latvia, slāneklis, cupa, slanekla jumts

akmens jumts, sifera jumts, slanekla jumts, cupa, samaca, ratshscheck, schiefer, akmens fasade, slanekla fasade, sifera fasade, moderna arhitektura, apdare, fasades apdare, jumta apdare

Comments are closed.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53839935-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');