CEDRAL un Eternit viļņotās loksnes

CEDRAL / ETERNIT fibrocementa bezazbesta viļņotās loksnes:

Etex grupas uzņēmums Eternit Baltic 1997. gadā laida klajā pirmās ekoloģiski tīrās un mūsdienīgās CEDRAL UN ETERNIT jumta klājuma loksnes Baltijā. Šis ir vienīgais bezazbesta jumta seguma ražotājs Baltijas valstīs no 2001. gada 1. janvāra, pēc azbestu saturoša šīfera ražošanas aizlieguma ieviešanas.

Eternit viļņoto lokšņu ražošanā par stiegrojošo vielu azbesta vietā izmanto dabisko šķiedru – fazeru. Maisījuma sastāvā ietilpst arī cementscelulozekartonsūdens un gaiss. Jaunā viļņoto lokšņu ražošanas tehnoloģija pašos pamatos ir izmainījusi to kvalitāti un ārējo izskatu. Lokšņu virsma ir klāta ar krāsas slāni, kas pasargā loksni un pagarina tās kalpošanas laiku vēl par 20 gadiem. Speciālā pamatkrāsa paaugstina ūdensnecaurlaidību un uztur krāsas slāņa saķeri.

KLASIKA M, 1250×1130
KLASIKA L, 1750×1130 mm
KLASIKA XL, 2500×1130 mm
BALTIJAS VILNIS, 875×920 mm
GOTIKA, 585×920 mm

KRĀSAS: pelēks, māla sarkans, tumši zaļš, ķiršu, zili melns
Eternit krasas RooFactory

Eternit  Gotika RooFactory

Eternit loksnes

eternit loksnes roofactory

Eternit loksnes, jumta segumi
Spiediet šeit, lai apskatītu citus jumta segumus, kuri arī varētu būt jums noderīgi.

Jumta uzbūves pamatprincipi.

Comments are closed.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53839935-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');