Betona dakstiņi

Betona dakstiņi – šis jumts ir izdevīgs un ekonomisks jumta segums no ilgmūžības viedokļa. Tā izbūvēšanas izmaksas ir mazākas kā citiem seguma veidiem, bet kalpošanas ilgums ir vairāk kā 50 gadu. Jumta apkopes izmaksas visā kalpošanas periodā ir nelielas.

Īpašs piedāvājums arī plakano betona dakstiņu modelim – KAPSTADT! Izsmalcināta un individuāla elegance!
kapstadt betona dakstinu krasa


EURONIT s un Extra profila segumi: Šie dakstiņi ir ilgmūžīgs, skaists un izturīgs jumtu segums, lieliska investīcija jūsu namam.

Euronit betona dakstiņi, jumta segumi, dakstiņu jumti, cementa dakstiņi, betona karnini

Euronit betona dakstini

 

Euronit betona dakstiņi RooFactory

Betona dakstini Euronit RooFactory

 

Dakstiņi Euronit ir klasiskas un tradicionālas formas betona dakstiņi, kuri lieliski uzlabo mājas kopējo izskatu. Šie dakstiņi ir lieliska alternatīva māla dakstiņu jumtam, ja nepieciešams samazināt kopējās jumta izveides izmaksas. Piedāvājam divu veidu dakstiņus:

S profils ir klasiskas, divu viļņu formas dakstiņš, kurš atdarina tradicionālo skandināvu dakstiņu. Piemērots klāšanai arī uz liela laukuma jumtiem.Extra profils ir tradicionāls dakstiņš ar diviem simetriskiem pusapaļiem izvirzījumiem. Īpaši piemērots klāšanai uz jumtiem ar nelieliem laukumiem dažādos slīpumos.Euronit ir augstas kvalitātes, betona dakstiņi, kuriem ir nodrošināta ražotāja garantija 30 gadu garu garumā.

Comments are closed.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53839935-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');