Creaton Titania

Creaton titania kupferrotViens no ekonomiski izdevīgākajiem un izskatīgākajiem modeļiem! Pateicoties optimālajam izmēram 322 x 515 mm, ir panākta pārsteidzoša cenas un veiktspējas attiecība. Ar aptuveno patēriņu 9,2 gab./m² ir panākts ekonomisks līdzsvars no uzstādīšanas izmaksu un funkcionalitātes viedokļa.

Tipiskais CREATON izstrādātais sānu labirints ar paaugstinātām 4 ribām garantē ūdens neiekļūšanu zem dakstiņiem pat stipra vēja laikā.

Lai atvieglotu TITANIA modeļā uzstādīšanu, tam paredzēta vertikālas bīdīšanas iespēja par 40 mm, kas ir lielākais rādītājs no visiem Creaton modeļiem. Šis dakstiņš ir elastīgi pielāgojams dažādām jumta plaknēm gan vertikālā, gan horizontālā virzienā.

TITANIA angobas pārklājumi ir moderni, skaisti un izturīgi, droši daudziem gadu desmitiem. Šis ir modelis, kura rūpnīcas garantija attiecas arī uz angobas pārklājumu.

Raksturīgi, ka šim modelim ir pieejami lētāki speciālie dakstiņi (kores, malas u.c.) kā citiem modeļiem, kas padara Titania īpaši piemērotu sarežģītākiem jumtiem, kuru konfigurācija pieprasa daudz speciālo dakstiņu.

Izmērs: apm. 324 x 515 mm
min. apm. i.M. apm. max. apm.
Sedzošais platums: 259 mm 261 mm 263 mm
Sedzošais garums: 382 mm 403 mm 425 mm
Patēriņš: 10,1 gab./m² 9,5 gab./m² 9,0 gab./m²
Svars: apm. 5,2 kg/gab. apm. 49,4 kg/m²
Minipaka: 4 gab. Palete: 192 gab
Creaton titania kupferrot

Creaton kaparsarkans angobēts

Creaton Titania roofactory.lv

creaton Titania pelēks angobēts

roofactory Creaton

Creaton Titania melns matēts

Creaton roofactory.lv

Creaton Titania šīferpelēks glazēts

roofactory.lv Creaton Titania

Creaton Titania brūns glazēts

Spiediet šeit, lai apskatītu citus dakstiņu modeļus

Comments are closed.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53839935-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');