Creaton Futura

jumta segumi, dakstiniMāla dakstiņi CREATON FUTURA – Vācijas klasika. Apsverot formu, dizainu un ik katru detaļu, vidēja izmēra dakstiņš FUTURA patiešām var piedāvāt daudz. Ar patēriņu vidēji 10.8 gab./m2, FUTURA raksturojama kā ekonomiski izdevīgs modelis. Tā forma demonstrē plūdošu gaismas un ēnas saspēli un piešķir neparastu vizuālo izskatu katrai virsmai.

FUTURA funkcionālās detaļas reprezentē bezprecedenta iespējas.Tajā izmantotas ilgaddīgas un jaunākās zināšananas par statiku, ūdens novadīšanas ceļiem un to plūsmām. Sānu savienojumi ar speciālām labirintu tehnoloģijām, īpaši dizainētas sānu un apakšējās ribas demonstrē šī tehniski  izcilā modeļa potenciālu, kuru var uzstādīt jumtiem jau no 10 grādu slīpuma!

CREATON ir pazīstams kā izcilu glazēto pārklājumu ražotājs un modelim FUTURA, bez parastajiem angobas pārklājumiem, ir pieejamas visas labākās glazūras dažādos toņos.

Izmērs: apm. 300 x 482 mm
min. apm. vid. apm. max. apm.
Sedzošais platums: 234 mm 237 mm 239 mm
Sedzošais garums: 360 mm 374 mm 388 mm
Patēriņš: 11,9 gab./m² 11,3 gab./m² 10,8 gab/m²
Svars: apm. 4,2 kg/pcs. apm. 47,4 kg/m²
Mini paka: 5 gab. Pallet: 240 gab.

dakstiņi, kārniņi, Creaton Futura by RooFactory jumta segumi

Siediet šeit, lai apskatītu citus dakstiņu modeļus.

Spiediet šeit, lai apskatītu citu. jumta seguma veidus.
Birkas: māla dakstiņi, dakstiņu jumts, jumta segumi, dakstini

Comments are closed.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53839935-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');